خرید مبلمان

خرید مبلمان، یکی از مهمترین بخش های دکوراسیون خانه مبلمان است.اهمیت این بخش از آن جهت است که همه افراد بعد از یک روز فعالیت سخت نیازمند استراحت در یک فضای آرام هستند.مبلمان و مبل راحتی اگر به درستی انتخاب شود علاوه بر زیبائی یک استراحت دلنشین را نیز به شما هدیه می دهد.خرید مبلمان دقت و توجه زیادی را می طلبد چون علاوه بر زیبائی ظاهری باید راحتی و کاربردی بودن آن نیز مورد توجه باشد. یکی از راههای خرید مبلمان مناسب بازدید از مراکز تولید و عرضه مبلمان و استفاده از نظرات مشاوران و کارشناسان مراکز عرضه مبلمان می باشد.دلیل آنهم اینست که آنها می توانند یک جمع بندی دقیق تر بین نظرات و طرح مورد نظرشما و نوع مبلمانی که انتخاب کرده اید برقرار کنند

انواع مبلمان از لحاظ کاربرد

 • مبلمان اداری
 • مبلمان غیر اداری
 • مبلمان مدرن
 • مبلمان کلاسیک
 • مبل راحتی
 • کاناپه

همچنین مبلمان از لحاظ نوع مواد اولیه که در طراحی آنها به کار می رود نیز تقسیم بندی می شوند.

یک نمونه مبل کلاسیک

نمونه مبلمان مدرن

به طور کلی چند نکته مهم در انتخاب  مبلمان و مبل راحتی وجود دارد که توجه به این نکات انتخاب جذابی برای شما به دنبال خواهد داشت:

 • به تناسب مبلمان با فضای خانه خود توجه داشته باشید، اندازه، طرح و رنگ مبلمان مناسب فضای  دکوراسیون خانه شما باشد.
 • راحتی و کیفیت

کیفیت مواد مصرفی برای چوب مبل باید بالا باشد تا به مرور زمان و در اثر استفاده فرم و شکل خود را از دست ندهد. پس هنگام خرید مبل حتما در مورد کیفیت چوب مبل مطمئن شوید. چون مسئله سلامتی و هزینه هر دو در میان می باشد.

 • کاربرد مبل

خرید مبل بر اساس کاربردی که در دکوراسیون منزل یا محل کار شما دارد نیز اهمیت فراوان دارد. انتخاب مبل نامناسب از لحاظ رنگ و جنس در دکوراسیون ظاهر نامناسبی به طراحی فضای داخلی محلی که شما قصد استفاده از مبلمان را دارید خواهد زد.

 • رنگ مبلمان

قبل از خرید مبل حتما به رنگ محلی که قرار است مبلمان در آن قرار بگیرد توجه کنید. رنگ نامناسب فضای اتاق را بی روح و خسته کننده می کند.

مبلمان با رنگ مناسب

 • خرید از مراکز معتبر

خرید مبل از مراکز معتبر چندین حسن را به همراه دارد، شما در کنار خرید می توانید از نظرات فروشندگان و پیشنهادات آنها برخوردار شوید و در مورد کیفیت و جنس مبل خریداری شده نیز اطمینان داشته باشید.گروه مبلمانmoblemerix.com مجموعه ای زیبا از انواع  مبلمان  زیبا را گردآوری کرده اند . اگر طالب محصولات زیبا برای منزل یا محل کار خود هستید با مراجعه به سایت شرکت می توانید از نحوه خدمات رسانی آنها آگاه شوید.

مبلمان متناسب با دکوراسیون

MERIX

نمونه مبلمان اداری

آدرس

آدرس نمایشگاه:

بازار مبل دلاوران بين تكاوران و آزادگان

پلاك 385 مبلمان مريكس شعبه مركزي


آدر س کارخانه:

تهران خیابان دماوند بالاتر از سه راه تهرانپارس لاین کندرو شرکت آریا الکترونیک سالن 38 گروه تولیدی مریکس

راه های ارتباطی

info@moblemerix.com

شماره تماس کارخانه

021-77340829

پیگییری سفارشات

09101016409

دفتر فروش مرکزی

021-77808324

 

شبکه های اجتماعی

با عضویت در شبکه های اجتماعی مبل مریکس

از جدید ترن کارهای ما با خبر بشین

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مبل مریکس می باشد.